Kinderen sport
Prijs
EUR
EUR
- Doelnet - voor voetbaldoel (Economy) 3 x 2 m€ 32,90 *1 stuk | € 32,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- T-PRO trainingshesjes - hesjes in 6 kleuren€ 1,50 *1 stuk | € 1,50 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- ArtikelpakketDarts.de XL set - Dartbord met 12 darts, catchring en dartmat€ 59,90 *1 Kit | € 59,90 / Kit* incl. BTW excl. verzendkosten
- ArtikelpakketProfessioneel dartbord (Darts.de) - incl.12 dartpijlen en dart ring€ 39,90 *1 Kit | € 39,90 / Kit* incl. BTW excl. verzendkosten
- ArtikelpakketProfessioneel dartbord (Darts.de) - incl.12 dartpijlen met metalen punt€ 24,90 *1 Kit | € 24,90 / Kit* incl. BTW excl. verzendkosten
- Voetbal - Pop-up goal set (1,2 m x 0,80 m)€ 21,90 *2 stuk | € 10,95 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- T-PRO hesjes met opdruk - 6 kleuren en 3 maten€ 3,80 *1 stuk | € 3,80 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- Antislip bescherming (rubber) - voor pop-up doel€ 8,90 *1 stuk | € 8,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- Footgolf - voetbalgolf set incl.targets en vlag€ 39,90 *1 stuk | € 39,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- ArtikelpakketT-PRO korte voetbal hesjes - incl. goedkoop bedrukt€ 3,80 *1 stuk | € 3,80 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- T-PRO korte voetbal hesjes - in 4 kleuren€ 1,50 *1 stuk | € 1,50 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- Training kubus (15x15 cm) - getallen 1-6€ 9,90 *1 stuk | € 9,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- Training kubus (15x15 cm) - getallen 1-10€ 4,90 *1 stuk | € 4,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- Hoelahoep junior - fitness hoelahoep 0,7 kg€ 8,90 *1 stuk | € 8,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- T-PRO GripCatch 2.0 Junior - keepershandschoenen€ 24,90 *1 Paar | € 24,90 / Paar* incl. BTW excl. verzendkosten
- Voetbaltraining bal T-PRO Hybrid (World Motion) - maat 5€ 16,90 *1 stuk | € 16,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- adidas ankle socks 3 pack - witte sportsokken met demping€ 9,90 *3 Paar | € 3,30 / Paar* incl. BTW excl. verzendkosten
- adidas Cushioned Crew sokken (6-pack) – witte sportsokken€ 18,90 *6 Paar | € 3,15 / Paar* incl. BTW excl. verzendkosten
- adidas Cushioned Crew sokken (6-pack) – zwarte sportsokken€ 18,90 *6 Paar | € 3,15 / Paar* incl. BTW excl. verzendkosten
- Trainingsbal T-PRO Hybrid Lite 290 - maat 4€ 13,90 *1 stuk | € 13,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- Trainingsbal T-PRO Hybrid Lite 350 - maat 4€ 13,90 *1 stuk | € 13,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- Trainingsbal T-PRO Hybrid Lite 350 - maat 5€ 13,90 *1 stuk | € 13,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- Trainingsshirt met clublogo (beide kanten) - 7 kleuren, 12 maten€ 14,90 *1 stuk | € 14,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- ArtikelpakketOpbergtas (rond) - voor speelgoed dieren€ 12,90 *1 stuk | € 12,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- ArtikelpakketHesjes met nummers 1-14 (2-zijdig) - set van 14€ 62,90 *14 stuk | € 4,49 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- Trainingshesjes - hesjes in 9 kleuren€ 2,20 *1 stuk | € 2,20 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- ArtikelpakketT-PRO trainingshesjes - met rugnummers (1-12) - set van 12€ 49,90 *12 stuk | € 4,16 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- ArtikelpakketHesjes met opdruk - 8 kleuren en 4 maten€ 4,50 *1 stuk | € 4,50 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- Draagring voor teamhesjes - roestvrij staal€ 1,50 *1 stuk | € 1,50 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- Teamband (feestlinten) - in 4 kleuren en 2 maten€ 0,90 *1 stuk | € 0,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- Vlag voetbal riem (3 kleuren) – volwassenen€ 3,50 *1 stuk | € 3,50 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- T-PRO Sporttas met bodemvak - 2 maten€ 8,90 *1 stuk | € 8,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- JAKO rugzak Striker - personaliseerbaar - 4 kleuren€ 16,90 *1 stuk | € 16,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- Training met een dobbelsteen (15x15 cm) - 6 kleuren€ 4,90 *1 stuk | € 4,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- ArtikelpakketAfvalemmer (afvalton) 60 liter - in 6 kleuren€ 29,90 *1 stuk | € 29,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- ArtikelpakketAfvalemmer (afvalton) 80 liter - in 6 kleuren€ 34,90 *1 stuk | € 34,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- ArtikelpakketAfvalemmer (afvalton) 60 liter - 9 dekselkleuren€ 29,90 *1 stuk | € 29,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- ArtikelpakketXXL afvalemmer (afvalton) 100 liter - 9 deksel kleuren€ 39,90 *1 stuk | € 39,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten
- Reserve deksel voor XXL afvalbak (prullenbak) - 9 kleuren€ 1,90 *1 stuk | € 1,90 / stuk* incl. BTW excl. verzendkosten

